Menu Zamknij

Jak zgłosić reklamacje

Jak mogę zgłosić reklamację na zegarek?

Podstawą złożenia reklamacji do zegarka jest: wypełniona karta gwarancyjna Zibi (model wyrobu, pieczątka sprzedawcy) wraz z dowodem zakupu lub czytelną jego kopią. Reklamację gwarancyjną zegarka można złożyć osobiście u sprzedawcy lub każdego z serwisów autoryzowanych, których lista znajduje się tu. Można też przesłać zegarek bezpośrednio do Serwisu Centralnego, ul. Chodakowska 10, 96-500 Sochaczew. W przypadku wysyłki zegarka do Serwisu Centralnego prosimy o załączenie do niego dodatkowo wypełnionego formularza który znajduje się tu.

Chcę odpłatnie naprawić zegarek, co mam zrobić ?

W celu wykonania naprawy odpłatnej zegarka należy go przesłać bezpośrednio do serwisu centralnego, wraz z opisem usterki, numerem telefonu oraz adresem zwrotnym. Adres serwisu centralnego: Serwis Zibi Techno, ul. Chodakowska 10, 96-500 Sochaczew. Po otrzymaniu zegarka jest wykonywana ekspertyza – wycena naprawy. Następnie przedstawiamy kosztorys naprawy i podczas rozmowy uzgadniamy czy decydują się Państwo na proponowaną przez nas naprawę. Po naprawie zegarek jest od nas odsyłamy przesyłką pobraniową, więc wszelkie płatności realizowane są przy odbiorze przesyłki od kuriera. W przypadku braku zgody na naprawę naliczamy koszt przesyłki w wysokości 16 zł.

Jak wysłać zegarek do Serwisu Centralnego?

Zegarek można przesłać za pomocą kuriera, poczty polskiej, bądź też dostarczyć osobiście na adres: ul. Chodakowska 10, 96-500 Sochaczew. Zegarek proszę przesłać z wypełnioną kartą gwarancyjną Zibi, wraz z dowodem zakupu lub czytelną jego kopią. Do paczki prosimy dołączyć formularz z opisem usterki, adresem zwrotnym, numerem telefonu bądź adresem e-mail, pozwoli nam to szybciej zająć się Państwa reklamacją.

Ile minie czasu zanim dostanę informacje?

Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi do 28 dni. Całkowity okres naprawy zegarka może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów..