Menu Zamknij

O polskiej gwarancji

CASIO to marka zapewniająca najwyższą jakość instrumentów muzycznych i dbająca o komfort ich użytkowników. Kupując instrument w autoryzowanych sklepach CASIO, otrzymamy kartę gwarancyjną Grupy ZIBI S.A., która zaświadcza, że sprzęt pochodzi z legalnego źródła i uprawnia do korzystania z przywilejów z tego wynikających.

5 LAT GWARANCJI


Taka gwarancja dotyczy wszystkich instrumentów muzycznych CASIO zakupionych w autoryzowanych punktach sprzedaży (zobacz listę sklepów) po 1 grudnia 2017. Jest całkowicie bezpłatna, a jedynym warunkiem jej otrzymania jest zarejestrowanie swojego instrumentu na stronie www.casiomusic.pl w ciągu 30 dni od dnia zakupu. Do dokonania rejestracji potrzebny jest paragon bądź faktura.
Więcej szczegółów znajdą Państwo w regulaminie.

SERWIS W DOMU KLIENTA

Właściciele instrumentów z serii CASIO Celviano, Privia oraz pianin hybrydowych GP w ramach oferty gwarancyjnej mogą skorzystać z darmowej usługi serwisowania i naprawy pianin w domu. Procedura zgłoszenia jest niezwykle prosta. Wystarczy wypełnić formularz na stronie bądź udać się do sklepu, w którym dokonano zakupu instrumentu, a całą resztą zajmą się wykwalifikowani pracownicy salonu muzycznego oraz autoryzowani serwisanci CASIO.

INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM

Kupując instrument pochodzący od polskiego dystrybutora dostaniemy instrukcję korzystania z instrumentów CASIO w języku polskim. W przypadku sprzętu elektronicznego może okazać się to niezbędne, by korzystać z jego zaawansowanych funkcji.