Menu Zamknij

Serwis i naprawa instrumentów

Serwis i naprawa pianin CASIO w domu klienta

Troska o mechaniczną sprawność pianina jest niezwykle ważna, a teraz również łatwa!

Właściciele instrumentów z serii CASIO Celviano, Privia oraz pianin hybrydowych GP w ramach oferty gwarancyjnej mogą skorzystać z darmowej usługi serwisowania i naprawy pianin w domu. Procedura zgłoszenia jest niezwykle prosta: wystarczy wraz z dowodem zakupu oraz kartą gwarancyjną udać się do sklepu, w którym dokonano zakupu instrumentu a całą resztą zajmą się wykwalifikowani pracownicy salonu muzycznego oraz autoryzowani serwisanci CASIO.

Wysoki poziom usług zapewni wykwalifikowana kadra z bogatym doświadczeniem w zakresie serwisowania instrumentów klawiszowych, bez konieczności dostarczania pianina na miejsce naprawy. Procedura serwisowania pianin w domu klienta w 3 krokach:

1. Klient zgłasza do sklepu potrzebę serwisowania pianina przedstawiając dowód zakupu oraz ważną kartę gwarancyjną. W przypadku korzystania z wydłużonej 5-letniej gwarancji, Klient przedstawia dowód uprzedniej rejestracji instrumentu na stronie www.casiomusic.pl (należy jej dokonać w ciągu 30 dni od daty zakupu).

2. Klient podaje informacje niezbędne do zrealizowania naprawy w domu klienta:
Opis wadliwych, wymagających naprawy elementów pianina, aby serwis mógł odpowiednio przygotować się do wizyty i zabrać ze sobą niezbędne części, numer telefonu w celu kontaktu serwisu z Klientem, adres miejsca naprawy.

3. Serwis ustala z klientem datę naprawy.

Serwisowanie pianin jeszcze nigdy nie było tak proste

serwis.muzycznycasio@zibi.pl